Kristal Inn Cottage Caraibes
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Kristal Inn Cottage Caraibes προσφέρει κατάλυμα με 4 δωμάτια σε απόσταση 4 χλμ. από Distillerie Bellevue.
Οι επισκέπτες θα εκτιμήσουν άνετη τοποθεσία σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια μακριά από το κέντρο της πόλης Capesterre. Θα χρειαστείτε περίπου 5 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα μέχρι το Petite Anse και η απόσταση μέχρι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μαρί Γκαλάντ θα είναι περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο. Για γεύμα και δείπνο το Pomme Cannelle σερβίρει ποικιλία πιάτων καραϊβικής κουζίνας. Kreol West Indies βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Περιλαμβάνουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους στα μπάνια.
Το κατάλυμα προσφέρει πρόσβαση σε μικρή κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Distillerie Bellevue4 χλμ.
- Παραλία Petite Anse1,2 χλμ.
- Nazareth4,4 χλμ.
- Eglise Sainte-Anne1,6 χλμ.
- Petite Anse1 χλμ.
- Distillerie Bielle4,3 χλμ.
- Moulin de Bézard4,9 χλμ.
- Marche aux Poissons1,6 χλμ.
- Notre Dame de Lourdes1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μαρί Γκαλάντ7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μαρί Γκαλάντ από η Kristal Inn Cottage Caraibes;
Η Kristal Inn Cottage Caraibes απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μαρί Γκαλάντ. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Kristal Inn Cottage Caraibes;
Οι πελάτες της η Kristal Inn Cottage Caraibes είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.